پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

چرا پوست ما به پاکسازی نیاز دارد؟

پاکسازی پوست از مواردی است که امروزه در زیبایی و جذابیت افراد تاثیر بسیاری دارد. اهمیت این موضوع که پوستی تمیز و شفاف در زیبایی چهره بسیار اهمیت دارد بر هیچ شخصی پوشیده نیست. خوشبختانه برای افرادی که به پاک سازی احتیاج دارند درمان‌های مختلفی وجود دارد. که این درمان‌ها موفق بودند و رضایت مخاطبین زیادی را کسب کرده‌اند. در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکترعهد نو پاکسازی پوست یه طور حرفه‌ای و با هزینه‌ای بسیار مناسب انجام خواهد شد. لذا اگر به دنبال یک کلینیکی جهت انجام پاکسازی عمقی پوست هستید کلینیک زیبایی دکتر عهده نو بهترین گزینه است.

این کار در زمان‌های قدیم بیشتر به روش سنتی انجام می‌گرفت. که یکی از مشکلات اصلی روش‌های سنتی زمان بر بودن آن‌ها بود که امروزه با روش‌های مدرن این مشکل حل شده است. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنیم.علاوه بر مراقبت پوست در منزل برای داشتن روتین پوستی مناسب پوست ما به پاکسازی حرفه‌ای و منظم نیاز دارد.

با انجام مراقبت و پاکسازی پوست حرفه‌ای ابتدا پوست شما آنالیز شده و مراقبت متناسب با پوست شما ارئه داده می‌شود و شما از آنچه پوستتان نیاز دارد و مطلع شده و روتین مراقبت پوستی مناسب شما پیشنهاد می‌شود.انجام پاکسازی حرفه‌ای پوست هر ماه یا هر 4-6 هفته پیشنهاد می‌شود.

تماس مداوم با عوامل اکسیدان موجود در محیط و استرس و آلودگی موجود در هوا و مواد آرایشی باعث آسیب پوست شده و به همین دلیل انجام یک مراقبت پوست حرفه‌ای برای داشتن پوست سالم و جوان و شاداب ضروری است.

فواید پاکسازی حرفه‌ای پوست در کلینیک

  • افزایش تمیزی عمقی پوست
  • داشتن ظاهری شاداب‌تر
  • کاهش اثر استرس در پوست
  • داشتن حس بهتر نسبت به خود

در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکترعهد نو خدماتی از جمله پاک سازی و مزوتراپی و بسیاری دیگر انجام می‌شود. با ما همراه باشید تا همراه همیشگی شما در لحظات زیبا باشیم.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

04133330003